Zarejestruj się
Zaloguj się
Koszyk
0 produktów - 0,00 zł

Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI
oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych
 
Ochrona prywatności użytkowników Serwisu najtanszeksiazki.pl jest dla nas bardzo ważna i bierzemy pełną odpowiedzialność za te słowa. Każdego Użytkownika Serwisu obowiązuje aktualna polityka prywatności, której treść znajduje się na niniejszej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności, które nie naruszą podstawowej zasady - Sklep nie sprzedaje i nie przekazuje osobom niepowołanym danych użytkowników Serwisu. 
 
Właścicielem Serwisu najtanszeksiazki.pl i Administratorem danych jest:

PPK Piotr Wilk

ul. Łowicka 15

82-300 Elbląg

NIP  578-30-25-957

 
Przetwarzamy dane osobowe podane przez użytkowników w celach marketingowych oraz w celu przygotowania oferty. Dane przetwarzane są na podstawie udzielonej zgody przez Użytkownika, do czasu wycofania tej zgody przez Użytkownika.
 
Zapisanie się do newslettera
Dane osobowe są zbierane podczas składania zamówienia przy jednoczesnym zaznaczeniu checkboxa "zapisz się do newslettera". Osoby korzystające z newslettera, wyrażają zgodę na przetwarzanie danych i regularny kontakt w celu przedstawienia aktualnych promocji i ogólnej oferty. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody Użytkownika na ich przetwarzanie. W każdym newsletterze znajduje się link umożliwiający rezygnację z otrzymywania dalszych wiadomości. 
 
Cookies
Wydawca serwisu korzysta z narzędzi analitycznych, które pozwalają analizować zachowanie użytkowników Serwisu w celach statystycznych, w zależności od ustawień przeglądarki internetowej Użytkownika.
 
Zakres przetwarzanych danych osobowych
Przetwarzamy wszystkie dane podane przez Użytkownika w tym: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu.
 
Odbiorcy danych
Dane osobowe użytkowników mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora Danych, m.in. dostawcom usług IT  – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratorów Danych. Dostęp do Danych Osobowych będą mieli również upoważnieni pracownicy Administratorów Danych odpowiedzialni za działania marketingowe. Dane osobowe użytkowników nie będą przekazywane do odbiorców znajdujących się w państwach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.
 
Prawa Użytkowników, których dane przetwarzamy:
- prawo dostępu do danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
- prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od Administratora Danych, danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego, które można przesłać innemu administratorowi danych.
- prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
- prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. 
 
W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem Danych.
 
Kontakt w sprawie przetwarzania danych: info@najtanszeksiazki.pl
 
Informacja o wymogu podania danych
Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne.
 

Zaloguj się

Zarejestruj się | Nie pamiętam hasła